Make your own free website on Tripod.com
2001'de Burçlar | Burcunu Tani | Burçlarin Özellikleri | Bana Burcunu Söyle | Ayin Burcu | Aylik Horoskop | Aylik Horoskop 1 | Aylik Horoskop 2 | Aylik Horoskop 3 | Hangi Ayda Dogdunuz?

Home

Astroloji
2001'de Burçlar

KOÇ
Davete icabet edin
Koç'lar için 2001 yili firsatlarla dolu. Jüpiterin Ikizlerden yolladigi olumlu etkiler size yolculuk getiriyor. Akrabalarinizla baglariniz güçlenirken, is alaninda da önünüz açik. Teklifleri degerlendirmek sizin elinizde. Bu yil ask konusunda en umulmadik olani bekleyebilirsiniz. Askin gezegeni Venüsün yöneticiniz Marsla göz kirpismasi sosyal ortamlarda aranilan kisi olabileceginizi belirtiyor. Çagrilacaginiz davetleri reddetmemenizi tavsiye ederiz.

BOGA
Mükemmel bir yil
2001 Bogalarin Satürnün etkisinden tamamen kurtulabilecekleri bir yil olacak ve pek çok Boga bu sikintilari atmanin rahatligini yasayacak. Ikizlerdeki Jüpiterin destegiyle parasal konularda düzelmeler gözleyebilirsiniz. Marsla yöneticiniz Venüsün üçgen açi yapacagi yilin ilk dönemlerinin zevkini sonuna kadar çikarmanizi tavsiye ediyoruz. Kimsenin çekiminize karsi koyamayacagi bu dönem size partnerinizi seçme insiyatifini getiriyor.

IKIZLER
Sansli ve hevesli
Bu yil sizin için ilginç baslangiçlar var. Egzotik ülkelere, hayalini bile kurmadiginiz dünyalara yelken açabilirsiniz. Bu sizin hayata bakis açinizi degistirebilir. Sasirtici Uranüs ve puslu Neptünün etkilerinden en iyi yararlanan sansli burçlardansiniz. Hayattan zevk alabilme kapasiteniz size avantaj sagliyor. Burcunuza geçecek olan Satürn size zaman zaman güçlü sinavlar getirse de, bunlari asabilirsiniz. Kaçmayin.

YENGEÇ
Ufkunuzu genisletin
2001 yili tüm Yengeçler için iyi geçebilecek bir yila benziyor. Bu yilin genel slogani plan yapmak ve uygulamak. Sevdiklerinizden alacaginiz destekle bunu en iyi sekilde basarabildiginizi göreceksiniz. Banka hesabinizi çogaltmak için birikimlerinizi paylasmayi unutmayin. Birlikte çalismak hiç beklenmedik olumlu sonuçlar yaratabilir. Bu sene kendinizi büyük bir gelirle karsi karsiya bulabilirsiniz. Bilinçaltinizin bir yerinde hiç ihtiyaciniz olmayan ama hep almay istediginiz bir sey olabilir. Yilin ortalarinda Jüpiter burcunuzda ilerlemeye baslayacak ve size her alanda ufuklarinizi, genisletme firsati getirecek.

ASLAN
Degismenin vaktidir
Geçtigimiz yillarin en çok zorlanan burçlarindan Aslanlari bu sene güzel zamanlar bekliyor. Jüpiterin, Satürnün ve dönüsüm yapmanizi kolaylastiracak olan Plutonun destegi yaninizda. Yaraticiliginizin artacagi bu yil ask ve sanat konulari en çok basarili olacaginiz alanlar. Yogun duygusalliginiz sevdiginizi etkilemekteki en büyük yardimciniz. Iliskilerinizde bu sene hiç beklenmedik sürprizler yasayabilirsiniz. Neptün ve çilgin Uranüs bu sene de sizi sasirtmaya devam ediyor.

BASAK
Çalismaya devam
Bu sene Basaklar için kariyerleri önemli. Zaman zaman kendilerini ifade etmekte zorlanabilirler. Pluton ve Ikizlerde ilerleyen Jüpiter ve Satürnün sert etkileri sizleri motive edebilir. Aile yasaminizda çikabilecek zorluklari asabilir, mekan degistirerek rahatlayabilirsiniz. Bu sene maddi bakimdan zorlanmasaniz da rezervleriniz konusunda dikkatli olmalisiniz. Fakat paranin ne zaman ihtiyaciniz olsa size gelecegini bildiginiz için, içiniz rahat.

TERAZI
Gezegenler sizi seviyor
2001'de en rahat etkileri herhalde siz Teraziler aliyorsunuz. Ikizlerde ilerleyen Jüpiterin, Satürnün, Yaydaki Plutonun ve Kovada ilerleyen Uranüs ve Neptünün kutsayici etkileri üzerinizde. Yaraticiliginiz sayesinde iliskilerinizden maksimum yararlanabilirsiniz. Bu sene sizi sürükleyen konularin basinda hiç kuskusuz askin büyüsü geliyor. Ask konusunda hiç beklenmedik degisimlerle karsi karsiya kalabilirsiniz. Yöneticiniz Venüsün, Marsla dans edecegi Ocak ayi asik olmak için ideal görünüyor.

AKREP
Yeni ask kapida
Son yillarin olumsuz etkisinden artik kurtuluyor ve daha sakin bir devreye adim atiyorsunuz. Maddi konularda önemli sayilabilecek dönüsümler yapabileceginiz gözleniyor; Pluton para sektörünüzde ilerliyor. Ask ve cinsellik konulari sizin için her zamanki gibi çok önemli ve yöneticiniz Marsin Venüsle üçgen yapacagi Ocak ayinda, ayaklarinizi yerden kesecek bir ask kapinizi çaliyor. Bu yil aile iliskilerinizde ve yasadiginiz yerle ilgili bir takim degisimler bekleyebilirsiniz. Uzun süredir beraber yasadiginiz aile fertlerinizden ayrilarak yeni bir yere tasinmaniz ve kendinize yepyeni bir yasam kurmaniz mümkün.

YAY
Ikili iliskilere dikkat
Bu senenin önemli konulari basinda ikili iliskiler var. Burcunuzda ilerleyen Plutonun ve Kovada ilerleyen Neptün ve Uranüsün etkisiyle güçlüsünüz. Yasaminizda her seylerini bildiginizi sandiginiz kimselerin aslinda ne kadar farkli olabilecegini görmek sizi sasirtabilir. Yeteneklerinizi ve gücünüzü, adil ve esnek biçimde kullanarak enerjinizin dogru sekilde akmasini saglamalisiniz.

OGLAK
Paralari iyi saklayin!
2001 yilini rahat geçirebileceginizi söyleyebiliriz. Bu yil ugrasacaginiz ve emeklerinizin karsiligini alacaginiz konularin basinda is yasaminiz geliyor. Jüpiterin saglik sektörünüzde bulunmasi sizi sagliginiz konusunda olumlu motive edebilir. Bu yil finansal konularda umulmadik gelismeler bekleyebilirsiniz. Siz yine planlar yapmak isteyecek ve temkinli olacaksiniz. Kontrolünüz disinda degisimleri kabullenin, çünkü ne yapacagi belli olmayan Uranüs ve Neptün bu sene de para sektörünüzde dolasiyor.

KOVA
Bu yil sizin yiliniz
Bu yilin kutsanan burçlari arasinda siz de varsiniz Jüpiterin, Satürnün ve Plutonun da destegini alarak, ask ve maddi konularda hiç beklemediginiz degisimleri gerçeklestireceksiniz. Firsatlari zamaninda degerlendirmenin tadini çikaracaksiniz. Yönetici gezegeniniz Uranüs ve Neptün burcunuzda yol aliyor ve siz algilarinizin ne kadar farkli oldugunu anliyorsunuz. Yalnizca siz degil, sizi taniyanlar da bu güçlü degisimin farkinda. Hem maddi hem manevi gerçeklesen bu degisimler transformasyonun gezegeni Plutonun da destegiyle olumlu.

BALIK
Sevginizi kullanin
Bu yil sizin için biraz zorlayici gibi gözükse de önemli isler basarabilirsiniz. Kariyeriniz ve aile yasantiniz dönüsümlerinizi gerçeklestirebileceginiz konularin basinda geliyor. Bu yil profesyonel yasaminizda çok olumlu degisimler bekleyebilirsiniz. Baliklara özgü o güçlü sezgilerinizi kullanin; ne kadar çok sey elde edebileceginize siz de sasiracaksiniz. Yilin basinda burcunuzda bulunan Venüsün Marsla olan atesli dansi ask yasaminizi canlandiracak etkiler veriyor. Bu durum sizi sevgilinizin dokunuslarina karsi daha hassas kilacak.

Anasayfa