Make your own free website on Tripod.com
2001'de Burçlar | Burcunu Tani | Burçlarin Özellikleri | Bana Burcunu Söyle | Ayin Burcu | Aylik Horoskop | Aylik Horoskop 1 | Aylik Horoskop 2 | Aylik Horoskop 3 | Hangi Ayda Dogdunuz?

Home

Astroloji
Aylik Horoskop 3

OGLAK/KOVA/BALIK

OGLAK BURCU

YARATICILIGINIZI GELISTIRIN
Oldukça yogun, ise ait sorumluluklarin yogun oldugu bir dönemden geçiyorsunuz. Bu arada ilginizin büyük bir kismina da eve yöneltmeniz gerekebilir. Ayrica isle ilgili sorunlar ya da üstlerinizle geçinememek gibi bazi pürüzler de bu dönemde daha çok ön plana gelebilir. Daha dikkatli ve daha planli olmaniz gereken bir dönemdesiniz. Mars'in konumu motivasyonlarinizi anlamaniz için kendi iç dünyaniza daha çok bakma ihtiyacina isaret etmekte. Herseye ragmen 20'sinden sonra sansin sizden yana olacagini ve çok daha rahat bir döneme girdiginizi söyleyebiliriz

KOVA BURCU

ÇOK HAREKET ÇOK BEREKET
Nisan oldukça hizli, hareket halinde geçecek bir aya benziyor. Yeni adimlar atmak, yakin çevrenizde degisiklikler yapmak için uygun kosullar olustugunu görmekteyiz. Bu arada egitim, iletisim ve hareket gerektiren konularda etkili olabilir, bir çok isi bir arada yapma sansina sahip olabilirsiniz. Bu sartlarin 20'sine kadar ön planda olmasi ve bu tarihten sonra daha yorucu ama yine yapici bir dönemin gelecegini görmekteyiz. Yay burcundaki Mars grup çalismalarinda lider olabileceginizi ve amaçlariniz yönünde rekabet edebileceginizi, hatta mücadele aradiginizi göstermekte. Bu canli ve yapici aydan yararlanmaya bakin. Bu arada Satürn'ün Ikizler burcuna geçmesi de size dayaniklilik ve uzun vadede basari getirecek.

BALIK BURCU


YENI KAZANÇLAR
Bu ay Günes, Merkür ve Venüs Koç burcunda hareket ederken size yeni kazanç yollari ve kisisel gelirinizi arttirici olanaklar saglamakta. Su ana kadar ulasamadiginiz kaynaklar yaratmak ve bunlari kullanmak konusunda çok daha becerikli ve sansli olabilirsiniz. Bu sartlar özellikle 20 Mart'a kadar belirgin bir biçimde sürerken, daha sonraki günlerde hareket, kisa yolculuk ve içine egitim alan bir çok konuda yapici degisiklikler yapabilir, yakin çevrenizden destek görebilirsiniz. Bu arada Mars'in konumu is hayatinda rekabetin yüksek seyrettigini ve bazi düsmanliklara karsi duyarli olmaniz gerektigini gösteriyor.

Anasayfa

OGLAK

GENEL ***
IS VE PARA ***
ASK ***
SAGLIK **
EGITIM ****

KOVA

GENEL ****
IS VE PARA ****
ASK ****
SAGLIK ****
EGITIM ****

BALIK

GENEL ***
IS VE PARA ****
ASK ***
SAGLIK ***
EGITIM ***