Make your own free website on Tripod.com
2001'de Burçlar | Burcunu Tani | Burçlarin Özellikleri | Bana Burcunu Söyle | Ayin Burcu | Aylik Horoskop | Aylik Horoskop 1 | Aylik Horoskop 2 | Aylik Horoskop 3 | Hangi Ayda Dogdunuz?

Home

Astroloji
Aylik Horoskop

KOÇ/BOGA/IKIZLER

(koç)
GENEL ****
IS VE PARA ****
ASK ****
SAGLIK ****
EGITIM ****

(boga)
GENEL ***
IS VE PARA ****
ASK ***
SAGLIK ***
EGITIM ***

(ikizler)
GENEL ****
IS VE PARA ****
ASK ****
SAGLIK ***
EGITIM ***

**KOÇ**

BIR ÇOK SEY SIZDEN YANA

Bu ay burcunuzda büyük bir hareketlenme var. Günes'le birlikte, Merkür ve Venüs'ün de Koç'ta olmasi kisisel girisimlere ve yeni projelere hiz, sans ve cesaret katmakta. Oldukça sabirsiz ve risk almaya her zamankinden egilimli oldugunuzu söylemeliyiz. Bu özellikler asiriya kaçmadikça olumlu biçimde kullanabileceginiz seyler. Bu arada egitim ve hareket gerektiren bir çok konuda da sans sizden yana. Günes'in burcunuzda yer almasi dikkat çekebileceginiz ve kararli davranarak öne çikabileceginizi anlatiyor. Ayin son 10 gününde ise ayaklariniz yere basacak konular, daha pratik, parasal konularda daha dikkatli olabileceginiz bir dönem var. Girisimleriniz somut hale getirmeniz daha rahat olacak. Bu ay önünüze gelen sans iyi kullanmalisiniz.

**BOGA**

SABIRLI OLUN

Nisan ayinin ilk yarisi daha çok bekleme ve hazirlanma ile geçebilir. Bu dönemde Koç burcunda yer alan Günes, Merkür ve Venüs bir çok seyin kararsizlik yarattigin ya da duygusal açidan hazirlikli olmadigini gösteriyor. Peki neye ? 20 Nisan'da burcunuza geçecek olan Günes size yeni enerjiler, canlilik ve hareket ihtiyaci getirmekte. Bu tarihten sonra istediklerinizi daha güçlü bir biçimde belirtecek ve kararli davranabileceksiniz. Yeni baslangiçlar yapmaniz hiç de zor olmayacak. 21'inde burcunuza geçecek olan Merkür de kisisel konularda hizli davranmak, iletisim, egitim ve hareket gerektiren bir çok kisisel girisimde basarili olabilmenizi saglayabilir. Bu ay sevgi iliskilerinde yanlis anlamalarin önüne geçmeniz gerekebilir

**IKIZLER**

YENILENEN HEDEFLER

Mart ayinin tersine Nisan size rahatlik ve mücadelelerinizi olumlu sonuçlara baglayabileceginiz bir ortam saglayabilir. Koç burcuna geçen Günes ve buradaki Merkür ve Venüs sosyal yasantinizin canlanacagini, arkadasliklarin ve grup çalmalarinin ön plana gelecegini gösteriyor. Amaçlariniz gözden geçirebilir ve kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Bu arada yakin çevrenizden destek almaniz da hiç zor olmayacak. Bununla birlikte 20'sinden sonra daha temkinli davranmalisiniz zira bu tarihten sartlar biraz daha belirsiz ve kafa karistirici olabilir. Nisan ayinda da ikili iliskiler, ortakliklar açisindan hareketli gelismeler ve çogu zaman bazi çatismalarla karsi karsiya kalabilirsiniz. Burcunuzda bulunan Jüpiter'in size sans ve yeni firsatlar getirecegini söylemeliyiz. Bu arada 20'sinden sonra Satürn de 2,5 yilligina ikizler burcuna geçiyor. Satürn önümüzdeki dönemde bir çok ikizler ayaklarini yere daha saglam basmasi için disiplin getirecek.

Anasayfa