Make your own free website on Tripod.com
2001'de Burçlar | Burcunu Tani | Burçlarin Özellikleri | Bana Burcunu Söyle | Ayin Burcu | Aylik Horoskop | Aylik Horoskop 1 | Aylik Horoskop 2 | Aylik Horoskop 3 | Hangi Ayda Dogdunuz?

Home

Astroloji
Aylik Horoskop 2

TERAZI/AKREP/YAY

TERAZI

YENI DÖNEM YENI KARARLAR
Nisan ayinda Günes, Merkür ve Venüs karsit burcunuz Koç burcundan geçiyorlar. Kuskusuz dikkat çekici bir dönemde oldugunuzu söylemeliyiz. Bir çok olay ve kisi, dissal etkiler sizi tek basina hareket etmekten alikoyuyor ama ayni zamanda yeni öneri ve ortakliklarda söz konusu olabilir. Bu ay özellikle 20'sine kadar olan devrede evlilikler, yakin iliskiler ve her konuda ortaklik çok daha ön planda olacak. Ayrica sevgi iliskilerinde de degisiklikler, hareket ve canlilik söz konusu. Yeni kararlar simdiye kadar süregelen projelerin degismesi gündeme gelebilir. Bu arada çok sayida yolculuk ve hareket de göze çarpmakta.

AKREP BURCU

ISLERINIZI YOLUNA KOYUN
Bu dönemde bir çok dissal etken hayatinizi yeteri kadar kontrol edemediginizi gösteriyor. Bunun içine is ortamindaki degisiklikler, saglikla ilgili konular, günlük isler ve düzenli olmanizi gerektiren konular girebilir. Bu dönemde is ortaminda yeni projeler ve iliskiler ön plana gelmekte. Belki çok mutlu bir dönem degil ama yaptiklarinizla ve gelistirdiginiz yeteneklerle öne çikabilirsiniz. Burcunuzun diger yöneticisi Mars Yay burcunda özellikle bu dönemde önüne çikamadiginiz harcamalar ve parasal konularda asiriliklara isaret ediyor olabilir. Bu arada Satürn artik sizi rahat birakiyor. Ikizler burcuna geçen Satürn artik ikili iliskilerde ve süregelen projelerde daha rahat hareket etmenizi saglayacak. 20'sinden sonra ise hayatinizda ikili iliskiler ve ortakliklar ön plana gelmekte. Yeni öneriler alabilir ve geçmis döneme bakarak önemli kararlar verebileceksiniz.

YAY BURCU

YARATICILIGINIZI GÖSTERIN
Nisan ayinda oldukça sanslisiniz. Özellikle 20'sine kadar olan devrede Günes, Merkür ve Venüs'ün Koç burcunda hareket etmesi size yaraticilik, ilham, hayat nesesi ve canlilik getirmekte. Bu durumda kendinizi çok daha rahatça gösterebilir, ilgi uyandirabilirsiniz. Bir çok konuda kisiliginizin ön plana gelmesi hosunuza gidebilir. Bu arada sevgi iliskilerinde de güçlü bir romantizm ve macera arayisi devam etmekte. Belki de en çok dikkat etmeniz gereken sey asiri risk almak ve zevklerde asiriya gitmek olabilir. Yeni girisimleriniz destek görebilir. Bu arada yavas hareket eden gezegenlerden Satürn artik bu ay karsit burcunuz Ikizler'e girmekte. Önümüzdeki 2,5 yillik sürede iliskiler hayatiniza yeni sorumluluklar getirecek. Bu etkilerin yavas yavas ortaya çiktigini görecegiz. 20'sinden sonra saglikla ilgili konular ya da is ortamina ait degisiklikler bekleyebilirsiniz.

Anasayfa

TERAZI

GENEL ****
IS VE PARA ****
ASK ****
SAGLIK ****
EGITIM ***

AKREP

GENEL ***
IS VE PARA ****
ASK ***
SAGLIK ***
EGITIM ***

YAY

GENEL *****
IS VE PARA ****
ASK *****
SAGLIK ****
EGITIM ****

Be sure to let me know what you hear and I'll add it to this page!