Make your own free website on Tripod.com
2001'de Burçlar | Burcunu Tani | Burçlarin Özellikleri | Bana Burcunu Söyle | Ayin Burcu | Aylik Horoskop | Aylik Horoskop 1 | Aylik Horoskop 2 | Aylik Horoskop 3 | Hangi Ayda Dogdunuz?

Home

Astroloji
Aylik Horoskop 1

YENGEÇ/ASLAN/BASAK

YENGEÇ BURCU

IS HAYATI ÖN PLANDA
Nisan ayi yorucu ama daha çok dikkat çekeceginiz bir ay olabilir. Bu dönemde Koç burcundan geçen Günes, Merkür ve Venüs sorumluluklarinizin yüksek olacagini ve is ve mesleki yasamda daha fazla disiplin ve sabir göstermeniz gerektigini göstermekte. Bu arada üstlerinizle iliskileriniz, size yüklenen sorumluluklar is ortaminda rekabetin de var oldugunu göstermekte. Bu dönemde ön plana gelmek kolay ama yaptiginiz isleri de eksiksiz yerine getirmeniz gerekmekte. Adeta test edildiginiz bir dönemdesiniz. Iliskilerinizde ortaya çikabilecek yanlis anlamalari da asmaniz gerekiyor. Özellikle 20'sinden sonra sartlarin daha rahat ve sosyal açidan destekleyici olacagini söylemeliyiz. Bu dönemde sagliginiza dikkat etmeye devam edin.

ASLAN BURCU

YENiLiKLERE AÇIK OLUN

Nisan çok güzel bir ay olabilir ve bu sürede bir çok ey lehinize geliebilir. anslsnz ve ortaya çkan frsatlar deerlendirerek gerek i hayatnda gerekse eitim, örenim ve yabanclarla ilgili konularda önemli admlar atabilirsiniz. Bu dönemde yapacanz yolculuklar ya da eitim çalmalar size çok ey katabilir. Koç burcundaki Güne, Merkür ve Venüs özellikle 20'sine kadar olan sürede hayatnza girebilecek yabanclar ve yeni çevreleri anlatmakta. Bu arada ak hayatnzda da yeni tanmalar ve heyecanlar söz konusu olabilir. Ar riskler almaya çok daha eilimlisiniz. Belki de bunu bir miktar dengelemeniz de fayda olabilir. 20'sinden sonra i hayatndaki artlarn daha yorucu olacan söylemeliyiz ama daha çok dikkat çekeceksiniz.

BASAK BURCU

PARANIZI KONTROL EDIN
Nisan ayi özellikle 20'sine kadar olan devrede parasal konular, yatirimlar, miras ya da ortaklasa kazançlar ön plana gelebilir. Esiniz ya da ortaginizin parasal durumu ile daha çok ilgilenebilir, baskalarinin parasal kaynaklarindan daha fazla yararlanabilirsiniz. Bu arada yakin duygusal iliskilerinizde de hareketlilik ve sizi daha net davranmaya zorlayabilecek duygusal karsilasmalar olabilir. Mars'in Yay burcunda olmasi ise bu dönemde siki çalisma, mücadele, is hayatinda rekabet ve ev hayatina da yansiyabilecek bazi gerginliklere isaret etmekte. 20'sinden sonra sartlar çok daha rahat olmakta ve Boga burcuna geçen Günes özellikle yaratici çalismalar ve ufuklarinizi genisletici konulara dikkat çekiyor. Satürn 20 Nisan'da Ikizler burcuna geçmekte. Önümüzdeki 2,5 yillik dönemde is hayatinda önemli bir revizyona ve yerinizi saglamalastirmaya gitmektesiniz. Sagliginiza özen göstermeye devam edin

Anasayfa

YENGEÇ

GENEL ***
IS VE PARA ****
ASK ***
SAGLIK ***
EGITIM ***

ASLAN

GENEL *****
IS VE PARA *****
ASK *****
SAGLIK *****
EGITIM ****

BASAK

GENEL ***
IS VE PARA ***
ASK ***
SAGLIK ***
EGITIM ***